Natalia Szroeder zapowiada nowy album! Zobacz teledysk do utworu “Parasole”

Dziś premierę ma nowy teledysk Natalii Szroeder do utworu “Parasole”. Jest to pierwsza zapowiedź nowego krążka wokalistki, który ukaże się najprawdopodobniej w tym roku. Debiutancki krążek młodej gwiazdy “NATinterpretacje” uzyskał status złotej płyty, a wszystkie single go promujące zdobyły szczyty list przebojów.

– “Parasole” to bardzo intymna, nostalgiczna opowieść, przekornie ubrana w intensywny, mocny bit. Myślę, że każdy z nas zadawał sobie pytanie, czy to jest już ten moment, by przestać słuchać intuicji i ślepo wierzyć w to, co podpowiada serce. Czy to już jest ten moment, by pozwolić dojść do głosu logice, głowie, by zacząć matematycznie analizować fakty. Zarówno teledysk, jak i sam utwór, mówi właśnie o takiej wewnętrznej wojnie między głosem serca, a zdrowym rozsądkiem, o wewnętrznym rozdarciu. To dla mnie naprawdę ważna piosenka i wiem, ze zawsze będzie miała swoje wyjątkowe miejsce w mojej pamięci. Bardzo bym chciała, by Słuchacze uwierzyli w nią tak mocno, jak ja w nią wierzę, by poczuli ją tak mocno, jak ja ją czuję. Pełna ekscytacji, z drżącymi rękoma, oddaje Wam w ręce “Parasole”, utwór, który zwiastuje moją drugą, zupełnie inną i na pewno dojrzalszą płytę – mówi Natalia.

Jak wam się podoba Natalia w takiej odsłonie?

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus