Natalia Nykiel laureatką głównej nagrody O!Lśnienia 2017!

Wczoraj wieczorem poznaliśmy laureatów plebiscytu O!Lśnienia Onetu . Nagrody zostały wręczone w sześciu kategoriach:  Film, Literatura, Muzyka poważna, Muzyka popularna, Teatr, Sztuki wizualne. Największą wygraną okazała się Natalia Nykiel.

Nagrodę w kategorii Muzyka popularna za album „Discordia” otrzymała Natalia Nykiel. Nominację kapituła przyznała jej „za świetny balans na granicy dwóch światów popu i alternatywy. Pokazanie, że jeśli Natalia ma być obecna w mainstreamie, to tylko na jej zasadach”. Z głosem dziennikarzy zgodzili się również internauci.

Dodatkowo Natalia poza wygraną w swojej kategorii otrzymała najwięcej głosów internautów (35 proc.) w całym plebiscycie i tym samym wygrała Nagrodę Główną O!Lśnienia 2017.

Czułam się ogromnie wyróżniona, znajdując się już wśród nominowanych. Naprawdę bardzo dziękuję. To jest bardzo dobry czas dla mnie, bo wczoraj dowiedziałam się także, że mój singiel “Spokój” uzyskał status Złotej Płyty, dziękuję – powiedziała Nykiel, odbierając nagrodę.

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus