Najnowszy klip Natalii Nykiel już dostępny! Zobacz teledysk do singla “Kokosanki”

20 października na półki sklepowe trafił najnowszy album Natalii Nykiel zatytułowany “Discordia”. Jeszcze przed premierą krążka wokalistka podzieliła się ze słuchaczami utworem “Kokosanki” i czterema interaktywnymi teledyskami, natomiast dziś na fanów artystki czekała kolejna niespodzianka. Ostateczna wersja klipu zrealizowanego do tego singla właśnie oficjalnie zadebiutowała w sieci.

Klip do “Kokosanek” został nagrany we współpracy z mBankiem. Pierwotnie wideo powstało w formie interaktywnej, przy wykorzystaniu technologii rozpoznawania twarzy pozwalającej na zliczanie osób obecnych przed monitorem. Dzięki temu teledysk zmieniał się w zależności od tego, ile osób w danym momencie go oglądało. Im więcej ich było, tym plan, scenografia, kostiumy, choreografia i pozostałe elementy w kadrze stawały się coraz bardziej rozbudowane. Nowa wersja to montaż najlepszych scen wersji interaktywnej.

„Kokosanki” to trzeci singiel z płyty „Discordia”, która ukazała się 20 października 2017. Kolejny po „Lupus Electro” krążek ugruntował pozycję Natalii Nykiel jako jednej z najciekawszych i najbardziej szanowanych polskich artystek. Za ten album wokalistka otrzymała nagrodę Onetu O!Lśnienia w kategorii Muzyka Popularna. Jury doceniło artystkę za obecność w głównym nurcie na własnych warunkach oraz za umiejętne balansowanie na granicy dwóch światów: popu i alternatywy. „Discordia” ma również szansę na Fryderyka 2018 w kategorii Album Roku Elektronika.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus