Michał Szczygieł z “The Voice of Poland” w teledysku do “Nic tu po mnie”

“Nic tu po mnie” to debiutancki singiel finalisty ostatniej edycji “The Voice of Poland”. Michał Szczygieł jako podopieczny Andrzeja Piasecznego dotarł do finałowej czwórki. Teraz młody wokalista zapowiada płytę. Jak oceniacie jej przedsmak?

“Traktowałem to jako zabawę, krótką przygodę i spojrzenie na takie przedsięwzięcie od wewnątrz. Jak się później okazało, ta jednodniowa przygoda zamieniła się w półroczną podróż, wokół wszystko się kręciło. Tak zostałem finalistą VOP8, a teraz wydaję swój singiel” – opowiada o udziale w programie Michał. Michał swój nowy singiel “Nic tu po mnie” po raz pierwszy wykonał na żywo podczas jednego z odcinków. Nagranie za chwilę zanotuje 2 mln wyświetleń na YouTube.

Poniżej teledysk do “Nic tu po mnie”. Za jego reżyserię odpowiadają Adrian Choduń, Jakub Obuch Paradox. Za muzyka i słowa odpowiadają: Patryk Kumór, Michał Pietrzak, Dominic Buczkowski-Wojtaszek, Jan Bielecki.

 

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus