Lily Allen ujawnia szczegóły nadchodzącej płyty i dwa nowe utwory! Posłuchaj “Higher” i “Three”

Brytyjska piosenkarka Lily Allen już wkrótce powróci na scenę muzyczną z nowym studyjnym albumem. W grudniu zeszłego roku artystka zaprezentowała fanom singiel “Trigger Bang” z udziałem rapera Giggsa, który spotkał się z ciepłą reakcją zarówno fanów, jak i krytyków, a dziś poznaliśmy wszystkie szczegóły jej czwartej płyty. Jednocześnie w sieci zadebiutowały dwie premierowe kompozycje wchodzące w skład wydawnictwa.

O kolejnym krążku Lily Allen mówiło się od pewnego czasu całkiem sporo, jednak wygląda na to, że artystka jest już w pełni gotowa do powrotu na scenę. Czwarta płyta artystki została zatytułowana “No Shame” i oficjalnie ukaże się 8 czerwca 2018 roku nakładem należącej do Warner Music wytwórni Parlophone. Wraz z ujawnieniem wszystkich szczegółów wydawnictwa w sieci zadebiutowały premierowe kompozycje “Higher” oraz “Three”, które, podobnie jak “Trigger Bang”, świadczą o powrocie Allen do jej muzycznych korzeni.

To najlepszy album jaki kiedykolwiek stworzyłam. Nikt na mnie nie wpływał, nie było żadnych nacisków ani głosów co jest złe, a co dobre. Nikt nie mówił co nadaje się do radia, a co nie, co mnie bardzo cieszy. To też oznacza, że kiedy płyta już się ukaże, będzie to tylko i wyłącznie moja wina.

Lily Allen "No Shame" okładka

Lily Allen / Parlophone / Warner Music Group

Tracklista:
1. Come On Then
2. Trigger Bang (feat. Giggs)
3. What You Waiting For
4. Your Choice (feat. Burna Boy)
5. Lost My Mind
6. Waste (feat. Lady Chann)
7. My One
8. Higher
9. Family Man
10. Apples
11. Three
12. Everything To Feel Something
13. Pushing Up The Daisies
14. Cake

Przypomnijmy, że Lily Allen wydała jak dotąd trzy studyjne albumy, w tym ostatni zatytułowany “Sheezus”, który ukazał się jeszcze w 2014 roku. Nadchodzący krążek ma być wedle zapowiedzi “najbardziej osobistym wydawnictwem w jej karierze” i poruszać wiele ważnych kwestii z jej życia osobistego. Próbkę nowego materiału Allen pozostawiamy Wam do odsłuchu poniżej. Jak Wam się podoba?

Udostępnij na Google Plus