“Liczydło” – zobacz teledysk do nowego singla Mery Spolsky

Mery Spolsky prezentuje teledysk do utworu “Liczydło” – trzeciego singla promującego debiutancki album wokalistki “Liczydło”, który znalazł się na naszej liście 30 najlepszych albumów 2017 roku.

Po singlach “Miło było Pana poznać” i “Alarm”, przyszedł czas na kolejny singiel promujący debiutancki album Mery Spolsky. Tym razem wybór padł na utwór “Liczydło”. Za swój debiutancki album “Miło było Pana poznać” wokalistka otrzymała aż dwie nominacje do nagrody Fryderyka 2018.

Mery Spolsky o nowym singlu:

„Liczydło” to piosenka, która wylicza najważniejsze sprawy dla Mery Spolsky wyciągnięte prosto z życia. Opowiada również o tym, że na nikogo liczyć nie warto i liczę na to, że po jej przesłuchaniu Mery stanie się bliższa Waszemu sercu. Pełno tam aluzji do morza, które kocham, mojej świętej pamięci Mamy Ewy, miłości do obcasów oraz czarnego koloru. W refrenie pozwalam sobie na przekleństwo, które wymyka mi się z ust pod wpływem zabawy słownej. Ups, ups, ups!
Teledysk do „Liczydła” to kontynuacja klipu „Miło Było Pana Poznać”, ponieważ rolę mojej ofiary ponownie odgrywa Piotr Tołoczko. Tym razem jesteśmy zamknięci w fikcyjnym świecie spolsky, pełnym krzyży, pasków i zwariowanych animacji. Jest to teledysk bardzo modowy, gdyż wszystkie ciuchy pochodzą z mojej kolekcji. Liczę, że wpadnie Wam w oko i ucho! AUUU!

Przypominamy, że Mery jest obecnie w trasie koncertowej promującej swój album. Sprawdź, dlaczego warto wybrać się na jej koncert.

Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus