Lana Del Rey potwierdza: nowa muzyka już wkrótce! “Napisałam najpiękniejsze nowe piosenki. Nie mogę się doczekać”

Amerykańska wokalistka Lana Del Rey obecnie koncertuje w związku z promocją swojego ostatniego krążka “Lust For Life”, jednak rozpoczęła już także oficjalnie prace nad jego następcą. Artystka tak jak wspominała pod koniec poprzedniego roku planuje wydać w niedługim czasie nowe wydawnictwo, a jej ostatnia wiadomość do fanów jedynie te plany potwierdza.

Ostatnie wydawnictwo Lany Del Rey zostało dosyć ciepło przyjęte przez fanów, jednak ona sama nie do końca była zadowolona z efektu finalnego krążka i tego, iż wiele utworów które powstały przy tworzeniu albumu nie zostały wydane, m.in. dlatego, że były “zbyt radosne”. Mowa tutaj szczególnie o piosenkach wspominanych przez Lanę wielokrotnie przy wielu okazjach – “Yosemite” oraz “Roses Bloom For You”, których nieobecność na ostatecznym spisie utworów albumu zaskoczyła fanów. Wokalistka wstępnie planowała wydanie dodatkowych kompozycji w formie EP-ki, lecz nie są znane na ten moment żadne dalsze szczegóły.

Pewne jest jednak, że nowe piosenki artystki cały czas powstają, a ona daje z siebie wszystko w procesie tworzenia tekstów do premierowych kompozycji. Lana podzieliła się z fanami krótką wiadomością na jej nieoficjalnym koncie na Instagramie o nazwie honeymoon, gdzie wyznała, że jest zachwycona tym, co dotychczas stworzyła. Wokalistka napisała: Kocham Was. Chciałam Wam tylko dać znać, że napisałam najpiękniejsze nowe piosenki. Nie mogę się doczekać, żeby móc się nimi z Wami podzielić.

Przypomnijmy, że dyskografię Lany Del Rey zamyka zaprezentowanych dotychczas pięć płyt studyjnych, w tym cztery wydane już pod szyldem wytwórni Polydor Records. Wokalistka obecnie promuje swój najnowszy album w ramach trasy “LA to the Moon”, która będzie trwać do kwietnia tego roku. Gotowi?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus