Lana Del Rey nagrywa piosenkę dla Disneya?

Lana Del Rey pracuje obecnie nad swoim nowym albumem, o czym wspominała pod koniec poprzedniego roku. Nowe zdjęcie na Instagramie wokalistki wskazuje na to, że wokalistka pracuje również nad piosenką do nowego filmu Disneya.

Lana opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z muzykami ze studia Disneya, które podpisała “Disney 🖤 Brian, Rick and Mitch”. Czy oznacza to, że wokalistka pracuje nad nową piosenką do filmu Disneya?

https://www.instagram.com/p/BgHwb2MhNHr/?utm_source=ig_embed

Przypominamy, że wokalistka współpracowała już wcześniej z tą wytwórnią przy filmie “Czarownica” z Angeliną Jolie, do którego nagrała nową wersję piosenki “Once Upon A Dream” z oryginalnej ścieżki dźwiękowej do filmu “Śpiąca Królewna” z 1959 roku.

Fani w mediach społecznościowych już prześcigają się w propozycjach, o który z nadchodzących filmów Disneya może chodzić. Być może będzie to piosenka, która znajdzie się na soundtracku drugiej części filmu “Czarownica”, którego premiera zapowiedziana jest na przyszły rok. Prawdopodobne jest również, że Lana po raz kolejny nawiąże współpracę z Timem Burtonem i nagra piosenkę promującą film “Dumbo”. Wokalistka już wcześniej współpracowała z tym reżyserem i nagrała singiel “Big Eyes”, który znalazł się na ścieżce dźwiękowej jego filmu z 2014 roku – “Wielkie Oczy”.

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus