Kylie Minogue w nowej piosence “Stop Me From Falling”

Premiera najnowszego albumu Kylie Minogue zbliża się wielkimi krokami! Wokalistka długo pracowała nad następcą płyty “Kiss Me Once”, która ukazała się jeszcze w 2014 roku, jednak jej czas nareszcie nadszedł. Pierwszym przedsmakiem wydawnictwa była kompozycja zatytułowana “Dancing”, natomiast teraz wokalistka zaprezentowała kolejny singiel z nadchodzącego krążka.

“Stop Me From Falling” to kolejny singiel promujący nadchodzący krążek Kylie Minogue “Golden”. Utwór miał swoją premierę 9 marca i jest już dostępny we wszystkich serwisach muzycznych. Do utworu powstał również teledysk nakręcony w Hawanie, ale na chwilę obecną nie wiadomo jeszcze, kiedy będzie miał swoją premierę.

Przypomnijmy, że ostatni studyjny album Australijki, “Kiss Me Once”, miał swoją premierę jeszcze w 2014 roku. Minogue ruszyła wtedy również w trasę Kiss Me Once Tour, która ostatecznie zawitała także do Polski. Premiera nowego wydawnictwa wokalistki zaplanowana jest obecnie na 6 kwietnia 2018 roku i ma to być najbardziej osobista płyta w jej karierze. Jesteście ciekawi co zaserwuje nam tym razem?

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus