KONKURS: Wygraj bilety na koncert zespołu WALK THE MOON!

Twórcy międzynarodowego hitu “Shut Up And Dance”, pochodzący z Ohio zespół WALK THE MOON odwiedzi Polskę w ramach trasy koncertowej promującej ich nowy album “What If Nothing”. Koncert odbędzie się już 26 marca w warszawskim klubie Hybrydy. Przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest JEDNA podwójna wejściówka na to wydarzenie!

Zasady konkursu: W wiadomości prywatnej na Facebooku napisz nam, jaki jest Twój ulubiony utwór zespołu WALK THE MOON oraz czemu to akurat Ty powinnaś/powinieneś wygrać bilety na koncert. Na Wasze zgłoszenia czekamy do piątku, 23 marca do godz. 23:59. Wybierzemy najbardziej kreatywne odpowiedzi, a zwycięzców poinformujemy w wiadomości prywatnej, najpóźniej w sobotę, 24 marca o 21:00.

Uwaga! Na teren koncertu obowiązuje zakaz wnoszenia toreb, plecaków, walizek i innych przedmiotów potencjalnie niebezpiecznych – prosimy zatem o ich niezabieranie. Więcej informacji znajdziecie na stronie klubu. Osoby poniżej 16 roku życia mogą wejść za pisemną zgodą rodzica lub też pod opieką dorosłego opiekuna posiadającego własny bilet.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus