KONKURS: Wygraj bilety na koncert duetu Marcus & Martinus!

Już 20 marca w warszawskim klubie Stodoła zagra duet Marcus&Martinus. Bliźniacy zaprezentują materiał ze swojego ostatniego krążka “Moments” oraz znane już wszystkim fanom hity z poprzedniego wydawnictwa. Przygotowaliśmy dla was konkurs w którym do wygrania są DWIE podwójne wejściówki na to wydarzenie.

Zasady są proste: W wiadomości prywatnej na Facebooku napisz nam, dlaczego to właśnie Ty powinnaś/powinieneś wygrać bilet i kogo zabierzesz ze sobą na koncert. Na wasze zgłoszenia czekamy do soboty, 17 marca do godz. 23:59. Wybierzemy najbardziej kreatywne odpowiedzi, a zwycięzców poinformujemy w wiadomości prywatnej, najpóźniej w niedzielę, 18 marca o 21:00.

Uwaga! Na teren koncertu obowiązuje zakaz wnoszenia toreb, plecaków, walizek i innych przedmiotów potencjalnie niebezpiecznych – prosimy zatem o ich niezabieranie. Więcej informacji znajdziecie na stronie klubu.

Ważne!
1) osoby powyżej 16 roku życia wchodzą samodzielnie
2) osoby poniżej 16 roku życia mogą wejść za pisemną zgodą rodzica lub też pod opieką dorosłego opiekuna posiadającego własny bilet

 

Ogólny regulamin konkursów dostępny jest na naszej stronie.
Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus