Koncert braci Marcus & Martinus coraz bliżej!

Wielkimi krokami zbliża się koncert duetu Marcus & Martinus! Przypominamy, że jeden z najpopularniejszych duetów ostatnich lat, zagra 20 marca 2018 roku w warszawskim klubie Stodoła. Ostatnie bilety są jeszcze w sprzedaży!

Podczas trasy koncertowej Moments Tour duet Marcus & Martinus zagości we wszystkich krajach skandynawskich oraz w Niemczech, Szwajcarii i Austrii. A teraz także w Słowenii, Chorwacja, Serbii, Grecji, Czechach i Polsce. Pierwsze koncerty rozpoczęły się już w lutym. Podczas koncertów z trasy usłyszymy materiał z ostatniego albumu studyjnego chłopaków.

BILETY MOŻECIE KUPIĆ TUTAJ.

Marcus i Martinus po raz pierwszy znaleźli się w centrum uwagi gdy w wieku zaledwie 10 lat wygrali konkurs Eurovision Junior w 2012 roku. Od tego momentu ich kariera muzyczna nabrała tempa. Wydali trzy albumy studyjne, kilka singli i koncertowali w wyprzedanych salach w całej Skandynawii. Mimo młodego wieku wydali już biografię „Nasza opowieść” i pełnometrażowy film dokumentalny “Razem o śnie”.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus