Kompilacja hitów Eltona Johna już wkrótce! Posłuchaj “Your Song” w wykonaniu Lady Gagi

Wielka gwiazda Elton John w ostatnim czasie zapowiedział wydanie kompilacji podsumowującą jego wieloletnią karierę. Artysta zaprosił do współpracy plejadę gwiazd, która zaśpiewa na dwóch nowych albumach jego największe hity. Premiera już wkrótce, a tymczasem do sieci trafiła zapowiedź albumu jak i pełna wersja coveru utworu “Your Song” w wykonanie Lady Gagi!

Kompilacja hitów Eltona Johna została zamknięta w dwupłytowym wydaniu zawierającym łącznie 26 piosenek, które zatytułowane są “Revamp” oraz “Restoration”. Na krążkach znajdą się największe hity Eltona w nowych wykonaniach i aranżacjach. Na albumie “Revamp” będziemy mogli usłyszeć głównie popowych i rockowych artystów, a na “Restoration” muzyków country. Albumy mają mieć swoją premierę 6 kwietnia, a na trackliście znajdziemy m.in. takie gwiazdy jak: Lady Gaga, Ed Sheeran, Miley Cyrus, Sam Smith czy P!nk. Z okazji premiery płyty został nagrany również specjalny koncert w Madison Square Garden przy udziale gwiazd, które wzięły udział w nagraniach albumu. Koncert zostanie wyemitowany w amerykańskiej telewizji 10 kwietnia. Do sieci trafiła zapowiedź całej kompilacji hitów, jak i pełna wersja utworu “Your Song” w wykonaniu Lady Gagi.

Elton John / Island Records / UMG Nashville

Warto wspomnieć, że utwór “Your Song” autorstwa Eltona Johna wydany został jeszcze w 1970 roku i stał się hitem na całym świecie osiągając wysokie pozycje na listach przebojów m.in. w Stanach Zjednoczonych czy Wielkiej Brytanii. Piosenka doczekała się niezliczonej ilości coverów nagranych przez artystów zarówno starszego pokolenia, jak i tego nowego, wśród których wyróżnić możemy choćby Roda Stewarta czy Ellie Goulding. Zapowiedź i skrót piosenek, które zostały nagrane na potrzeby kompilacji “Revamp” jak i pełną wersję utworu “Your Song” w wykonaniu Lady Gagi prezentujemy Wam poniżej. Jesteście ciekawi brzmienia całego wydawnictwa?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus