Kolejna nowa piosenka Shawna Mendesa. Posłuchaj “Lost In Japan”!

22 marca Shawn Mendes opublikował swój nowy singiel “In My Blood”, a dzień później otrzymaliśmy kolejną nową piosenkę wokalisty.

“Lost In Japan” to kolejny po “In My Blood” utwór promujący trzeci album Shawna Mendesa. Kawałek wyprodukowali  Louis Bell, Nate Mercereau orazTeddy Geiger, który odpowiedzialny był za wszystkie ostatnie single wokalisty, a także współpracował z takimi artystami jak James Blunt, Maroon 5 czy One Direction. Geiger będzie również producentem wykonawczym nowego albumu wokalisty.

Przypominamy, że Shawn zaczął nagrywać swój trzeci album w październiku ubiegłego roku. Wokalista dzielił się zdjęciami zza kulis powstawania krążka w swoich mediach społecznościowych.

Oba poprzednie krążki wokalisty “Handwritten” oraz “Illuminate” zadebiutowały na szczycie amerykańskiej listy sprzedaży, a wszystkie single z tego drugiego krążka znalazły się w TOP 20 listy Billboard Hot 100.

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus