Kimbra prezentuje nowy singiel! Zobacz teledysk do utworu “Like They Do On The TV”

Nowozelandzka wokalistka Kimbra powraca z singlem, który jest zapowiedzią nowego albumu. Nieco zapomniana artystka, znana w głównym nurcie muzycznym za sprawą hitowego “Somebody That I Used to Know” nagranego z wokalistą o pseudonimie Gotye, postanowiła przypomnieć o sobie światu i z pełną energią publikuje nową piosenkę wraz z teledyskiem!

Utwór “Like They Do On The TV” to już piąty singiel, który bezpośrednio zapowiada najnowsze wydawnictwo Kimbry zatytułowane “Primal Heart”. Krążek po wcześniejszym opóźnieniu ma mieć trafić do sprzedaży cyfrowej i serwisów streamingowych 20 kwietnia nakładem wytwórni Warner Bros. Records. Piosenka została napisana przez artystkę z pomocą MichaelaTighe’aIana Kirkpatricka, który znany jest ze współpracy m.in. z takimi gwiazdami jak: Dua Lipa, Selena Gomez czy Jason Derulo. Teledysk do najnowszego singla miał swoją premierę wraz z utworem 30 marca, a za jego reżyserię odpowiada Chester Travis. Warto również wspomnieć, że animacja komputerowa na początku klipu została stworzona przez polskiego artystę Filipa Grudziela, który ma na swoim koncie już kilka podobnych projektów.

Przypomnijmy, że Kimbra znana jest głównie za sprawą współudziału wielkiego hitu radiowego “Somebody That I Used to Know” nagranego z Gotye, który pomógł jej pokazać się z własną twórczością. Artystka ma obecnie na swoim koncie dwa studyjne albumy, a już w kwietniu premierę ma mieć jej trzeci krążek “Primal Heart”, który promują m.in. takie utwory jak “Top of the World” czy “Human”. Teledysk do najnowszego utworu “Like They Do On The TV” prezentujemy Wam poniżej. Jesteście ciekawi nowej twórczości Kimbry?

Udostępnij na Google Plus