Kesha wykorzystuje okres rekonwalescencji do pracy nad nową muzyką. “Bądźcie czujni!”

Amerykańska wokalistka i autorka tekstów Kesha niewątpliwie ma za sobą bardzo udany rok. Poprzedni album wokalistki zatytułowany “Rainbow” nie tylko spotkał się z uznaniem krytyków muzycznych, lecz także zapewnił jej nominację do nagrody Grammy. Miesiąc temu artystka musiała przejść operację kolana, jednak jak widać postanowiła wykorzystać czas rekonwalescencji na tworzenie kolejnego krążka.

Gdy w lutym Kesha zmuszona była przejść operację kolana fani martwili się, że może to wpłynąć na jej najbliższe muzyczne plany, jednak artystka ku ich uciesze nie planuje rezygnować z aktywności zawodowych. Wolną chwilę wokalistka postanowiła za to wykorzystać na pracę w studiu nagraniowym, gdzie przygotowuje premierowe kompozycje na swój kolejny album. Dobrą wiadomością podzieliła się ze światem na Instagramie, jednocześnie zapewniając, że możliwość kreatywnego spędzenia czasu to dla niej dobra strona całej sytuacji. Dodatkowo na nagraniu dołączyła też niewielką próbkę jednego z nowych utworów.

Dobrą stroną kuku na kolanie jest możliwość spędzenia czasu w studiu pracując nad nową muzyką. Bądźcie czujni!

Przypomnijmy, że ostatni krążek wokalistki trafił do sklepów w sierpniu 2017. Wydawnictwo promowały single “Praying”, “Learn to Let Go” oraz “Woman”, które doczekały się także oficjalnych teledysków. Jeśli nie słyszeliście jeszcze najnowszego krążka wokalistki to pozostawiamy Wam go oczywiście do odsłuchu poniżej. Czekacie na nowy materiał od Keshy?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus