Kelly Clarkson prezentuje teledysk do utworu “I Don’t Think About You”

Amerykańska wokalistka Kelly Clarkson, po zmianie wytwórni i poszukiwaniu muzycznej drogi, skompletowała materiał na swoją nową płytę, która była początkiem zupełnie nowego rozdziału w jej karierze. Album jak dotąd promują trzy utwory “Love So Soft”, “Move You” oraz wybrana niedawno kompozycja “I Don’t Think About You”, do której wokalistka zaprezentowała właśnie teledysk!

“I Don’t Think About You” to najnowszy singiel Kelly Clarkson promujący jej album “Meaning of Life”. Utwór został wyprodukowany przez duet The Monarch oraz Michaela Pollacka. Początkowo kompozycja “Medicine” miała być kolejnym singlem, a sama wokalistka zdążyła już rozpocząć jego promocję m.in. przy okazji występu na finale programu The Voice. Informacje o zmianie utworu potwierdził menadżer listy BillboardGary Trust, który zapowiedział premierę piosenki w radio na 13 lutego. Do “I Don’t Think About You” powstał również teledysk, który miał swoją premierę 20 marca w serwisie YouTube.

Przypomnijmy, że poprzedni album Kelly Clarkson “Piece by Piece” wydany został pod szyldem wytwórni RCA Records. Promowały go trzy single: “Hearbeat Song”, “Invincible” oraz hitowe “Piece by Piece”. Teledysk do piosenki “I Don’t Think About You” prezentujemy Wam poniżej do własnej oceny. Podoba Wam się klip?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus