Katy Perry szczerze o zdolnościach wokalnych: “Ledwo śpiewam Firework”

Katy Perry od kilku dni gości częściej w odbiornikach telewizyjnych przeciętnych Amerykanów za sprawą głośnego powrotu ikonicznego show American Idol. Wokalistka poszukuje młodych talentów, którzy dołączą do ekskluzywnego grona zwycięzców wśród których jest m.in. Kelly Clarkson czy Carrie Underwood. 

Podczas ostatniego przesłuchania początkująca piosenkarka Kenedee Rittenhouse spróbowała swoich sił śpiewając hit Carrie Underwood “I Told You So”. Niestety swoim wykonaniem nie przekonała jurorów, co spuentowała wypowiedzią: “Nie chcę szukać wymówek, ale jak chcę zaimponować, to często śpiewam “Firework”, to jedna z moich ulubionych piosenek wszechczasów “.

Na odpowiedź Katy nie trzeba było długo czekać. Artystka szczerze zdradziła, że ma duże problemy wokalne z śpiewaniem tego utworu: “Zaśpiewaj proszę “Firework”, bo ja ledwo śpiewam [ten utwór]. Zaśpiewaj refren, jest najtrudniejszy”

Finalnie Kenedee spodobała się i przeszła do kolejnego etapu.

Web Cams Sex
Sebastian

Sebastian

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus