Katy Perry napycha się nuggetami z kurczaka i wykonuje utwór “Act My Age” w japońskiej telewizji!

Amerykańska wokalistka Katy Perry kontynuuje promocje związane z jej najnowszym albumem zatytułowanym “Witness”. Artystka obecnie w ramach swojej trasy koncertowej odwiedziła kraj kwitnącej wiśni. Przy okazji własnego koncertu, Katy pojawiła się również w japońskim programie, w którym poza występem muzycznym i rozmowie na tematy związane z trasą… wokalistka mogła zaspokoić swoją miłość do drobiowych nuggetów!

Katy Perry po wydaniu swojego ostatniego albumu “Witness” od razu zaczęła promocje związane z krążkiem i wyruszyła w trasę koncertową, w której jednym z krajów uwzględniona została Japonia. Wokalistka w ostatnich dniach występowała na żywo dla azjatyckiej publiki, jednak poza samymi koncertami gwiazda wzięła udział również w programach telewizyjnych. Jednym z nich był popularny japoński program “Sukkiri” (スッキリ) , w którym Katy poza rozmową na temat swojej muzyki oraz trasy koncertowej postanowiła również podzielić się w ciekawy sposób swoją miłością do nuggetów.

Warto również wspomnieć, że wokalistka wykonała utwór “Act My Age” ze swojego albumu, który jest piosenką bonusową dostępną w rozszerzonej edycji albumu oraz sklepów sieci Target. Czy kompozycja ta będzie kolejnym singlem z krążka? Prawdopodobnie nie, gdyż wybór “Act My Age” spowodowany był tym, iż piosenka została użyta w japońskiej reklamie. Występ Katy ze wspomnianym utworem prezentujemy Wam poniżej. Jak Wam się podobał występ?

Udostępnij na Google Plus