Katy Perry nagrała utwór z autorem hitu “New Rules”

Katy Perry pracuje już nad nową muzyką. Wokalistka nagrała utwór razem z Ianem Kirkpatrickiem – autorem przeboju “New Rules” Duy Lipy.

Ian Kirkpatrick – autor takich piosenek jak “New Rules” Duy Lipy czy “Bad Liar” Seleny Gomez – zdradził magazynowi The Fader, że nagrał piosenkę z Katy Perry.

Katy Perry i ja mieliśmy sesję w studiu. Pracowaliśmy przez kilka dni i ona jest zajebista. Katy Perry jako człowiek, jest najzabawniejszą osobą, jaką spotkałem w całym moim życiu. Byłem zaskoczony. Wcześniej bardzo się denerwowałem spotkaniem z nią, ponieważ to Katy Perry – ktoś, z kim chciałem współpracować całe moje życie – ale okazała się normalnym człowiekiem pozbawionym ego, a do tego jest świetną tekściarką. Napisaliśmy razem zajebiście niesamowitą piosenkę.

Przypomnijmy, że ostatni studyjny album Katy Perry “Witness” miał swoją premierę w czerwcu ubiegłego roku, z którego wokalistka zaprezentowała takie single jak “Chained to the Rhythm”“Bon Appétit”, “Swish Swish” czy “Hey Hey Hey”.

Chcielibyście już nowego materiału od Katy?

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus