Katy Perry nagrała utwór z autorem hitu “New Rules”

Katy Perry pracuje już nad nową muzyką. Wokalistka nagrała utwór razem z Ianem Kirkpatrickiem – autorem przeboju “New Rules” Duy Lipy.

Ian Kirkpatrick – autor takich piosenek jak “New Rules” Duy Lipy czy “Bad Liar” Seleny Gomez – zdradził magazynowi The Fader, że nagrał piosenkę z Katy Perry.

Katy Perry i ja mieliśmy sesję w studiu. Pracowaliśmy przez kilka dni i ona jest zajebista. Katy Perry jako człowiek, jest najzabawniejszą osobą, jaką spotkałem w całym moim życiu. Byłem zaskoczony. Wcześniej bardzo się denerwowałem spotkaniem z nią, ponieważ to Katy Perry – ktoś, z kim chciałem współpracować całe moje życie – ale okazała się normalnym człowiekiem pozbawionym ego, a do tego jest świetną tekściarką. Napisaliśmy razem zajebiście niesamowitą piosenkę.

Przypomnijmy, że ostatni studyjny album Katy Perry “Witness” miał swoją premierę w czerwcu ubiegłego roku, z którego wokalistka zaprezentowała takie single jak “Chained to the Rhythm”“Bon Appétit”, “Swish Swish” czy “Hey Hey Hey”.

Chcielibyście już nowego materiału od Katy?

Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus