Kasia Moś na żywo z utworem “Experience”

Kasia Moś, reprezentantka Polski na 62. Konkursie Piosenki Eurowizji wystąpiła 9 grudnia w katowickim NOSPR , w którym to zaprezentowała swój dorobek artystyczny zarówno utwory z płyty „Inspination” oraz nowe kompozycje zapowiadające kolejny album, który będzie miał swoją premierę w tym roku.

Kasi na scenie towarzyszył zespół i orkiestra AUKSO. Jej założycielem i dyrygentem jest Marek Moś – prywatnie – tata wokalistki, a wśród muzyków wystąpili Mateusz Moś – skrzypce (brat Kasi), Mateusz Kołakowski, Maciek Magnuski i Wojtek Fedkowicz.  Zgromadzeni usłyszeli takie utwory jak „Addiction”, „Experience”, czy „Zatracam się”. Nie zabrakło oczywiście utworu „Flashlight” z którym Kasia wystąpiła na Eurowizji.

Do udziału w koncercie w NOSPR artystka zaprosiła gości specjalnych – Józefa Skrzeka, polskiego multiinstrumentalistę, wokalistę i kompozytora, jednego z członków kultowego zespołu SBB, fiński duet Norma John, reprezentujący Finlandię na tegorocznej Eurowizji oraz Kubę Badacha, wokalistę, instrumentalistę, kompozytora, aranżera, producenta muzycznego; lidera zespołu Poluzjanci.

Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus