Kasia Kowalska zdradziła szczegóły nowego albumu

Nowy album Kasi Kowalskiej ukaże się w czerwcu? Wiele na to wskazuje. Na oficjalnej stronie wokalistki pojawił się wpis informujący o postępach przy produkcji krążka. Dodatkowo, na dziś zapowiedziano premierę długo wyczekiwanego singla “Alannah (tak niewiele chcę)”.

Ostatni solowy album Kasi Kowalskiej “Antepenultimate” ukazał się… w 2008 roku! Dwa lata później dostaliśmy jeszcze jedną płytę od artystki, tym razem koncertową “Ciechowski. Moja krew”. W połowie 2016 roku pojawiła się nadzieja na nową płytę w postaci singla “Aya”. Niestety, po jego premierze nie zadziało się nic, aż do dziś.

“Kasia Kowalska na swoją kolejną płytę kazała czekać fanom kilka lat. Dziś, na trzy miesiące przed szczęśliwym rozwiązaniem, prezentujemy utwór, który jest nowego zwiastunem albumu” – czytamy na oficjalnej stronie wokalistki. Czy “szczęśliwe rozwiązanie” oznacza premierę albumu? Mamy taką nadzieję. Na stronie znalazł się jeszcze jeden szczegół dotyczący krążka jak również nowego singla “Piosenka, jak i cały album, powstały w Hazelrigg Bros. Studio w Kalifornii. Więcej szczegółów dotyczących nowego albumu Kasi Kowalskiej już wkrótce, a tymczasem zapraszamy na spotkanie z Alannah. Premiera 15 marca w Radio ZET, RMF.fm i Muzo.fm”.

Czekamy więc na dzisiejszą premierę!

Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus