Julia Wieniawa zapowiada album: Osoby, które znają “Na zawsze” i “Oddycham”, będą w szoku

Julia Wieniawa to wszechstronna artystka – nie dość, że śpiewa to jeszcze gra w popularnych serialach i filmach. Obecnie możemy oglądać ją w “Kobietach mafii” oraz “Kobiecie sukcesu”. Trzeba jednak pamiętać, że kilka miesięcy temu Julia podpisała kontrakt płytowy z Kayaxem. Jak zdradziła w najnowszym wywiadzie, prace nad albumem wciąż trwają.

– To nie jest tak, że porzuciłam muzykę. W mediach sporo mówi się teraz o moich rolach, ale ja właśnie jestem w trakcie pracy nad płytą. Poznaję coraz lepszych producentów, którzy mnie inspirują. Ostatnio nawet zmieniłam muzyczny kierunek na bardziej odjechany – elektroniczny i alternatywny. Myślę, że osoby, które znają “Na zawsze” i “Oddycham”, będą w szoku, gdy usłyszą moje nowie piosenki. Cały czas się rozwijam, cały czas próbuję nowych rzeczy. Jestem w takim wieku, że nie chcę mocno się ukierunkowywać i określać. Nie lubię wpadać w szufladki, chcę sprawdzać się na różnych polach – zarówno w aktorstwie, jak i muzyce – powiedziała Plejadzie.

Czekacie na płytę Wieniawy?

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus