“In My Blood” – Shawn Mendes prezentuje nowy singiel

Na początku miesiąca Nicholas Hautman, dziennikarz magazynu US Weekly, zdradził że 23 marca usłyszymy nową muzykę od Shawna Mendesa. Plotki okazały się prawdziwe, a nowy utwór wokalisty dostaliśmy nawet dzień wcześniej.

Utwór “In My Blood” to pierwsza muzyczna zapowiedź trzeciego albumu Shawna Mendesa. Singiel wyprodukował Teddy Geiger, który odpowiedzialny był za wszystkie ostatnie single wokalisty, a także współpracował z takimi artystami jak James Blunt, Maroon 5 czy One Direction. Geiger będzie również producentem wykonawczym nowego albumu wokalisty.

Przypominamy, że Shawn zaczął nagrywać swój trzeci album w październiku ubiegłego roku. Wokalista dzielił się zdjęciami zza kulis powstawania krążka w swoich mediach społecznościowych.

Oba poprzednie krążki wokalisty “Handwritten” oraz “Illuminate” zadebiutowały na szczycie amerykańskiej listy sprzedaży, a wszystkie single z tego drugiego krążka znalazły się w TOP 20 listy Billboard Hot 100.

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus