Iggy Azalea wyda remiks utworu “Savior” z Demi Lovato? Co z Quavo?

Australijska raperka i wokalistka Iggy Azalea nie miała od dłuższego czasu szczęścia w muzycznym biznesie. Od wydania “Fancy” minęło już ponad 3 lata, a ostatnie solowe muzyczne próby kończyły się brakiem sukcesu. Kolejne anulowane projekty z pewnością w tym nie pomogły. Raperka wydała niedawno nowy utwór “Savior” nagrany z raperem Quavo, lecz i on nie odniósł dużego sukcesu. Wszystko wskazuje na to, że prawdopodobnie wkrótce spodziewać się możemy nowej wersji piosenki!

Utwór “Savior” to pierwszy singiel z nadchodzącego krążka Iggy Azalei o roboczym tytule “Surviving The Summer”, który prawdopodobnie trafi do sprzedaży jeszcze w tym roku. Piosenka miała swoją premierę 2 lutego w serwisach sprzedaży cyfrowej oraz streamingowych. W kompozycji poza samą raperką usłyszeć mogliśmy również Quavo, członka trio Migos. Utwór pomimo usilnych prób promocyjnych nie odniósł dużego sukcesu komercyjnego, ale raperka nie poddaje się. Już wkrótce prawdopodobnie do sieci trafi remiks piosenki “Savior”, w której zamiast Quavo usłyszymy… wokalistkę Demi Lovato! Skąd jednak ta zmiana? Spekuluje się, iż mogło mieć to związek z memem opublikowanym w tamtym tygodniu przez rapera Quavo w serwisie Twitter, który miał być wymierzony m.in. w samą Iggy, co mogłoby się jej nie spodobać.

Raper w zamieszczonym obrazku szydzi z popowych wokalistek, które nie są w stanie same osiągnąć ze swoim utworem sukcesu komercyjnego i kierują się z prośbą do niego o nagranie wspólnej wersji. Iggy najwyraźniej nie przejęła się tym i wzięła sprawy w swoje ręce nagrywając nową wersję utworu “Savior” z wokalistką Demi Lovato. Doniesienia o tej kolaboracji dotarły od fanów Demi, którym udało się nagrać próbę wokalistki przed koncertem.

W krótkim fragmencie usłyszeć można Lovato śpiewającą partie oryginalnie wykonywane przez Quavo. Na ten moment nie są znane szczegóły czy remiks utworu będzie tylko wykonywany na żywo, czy do sieci trafi również oficjalna wersja studyjna promująca singiel. My jednak jesteśmy jak najbardziej za i kibicujemy Iggy! Jakie jest Wasze zdanie na ten temat i która wersja podoba Wam się bardziej?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus