Iggy Azalea w teledysku do “Savior”

Australijska raperka i wokalistka Iggy Azalea nie miała od dłuższego czasu szczęścia w muzycznym biznesie. Od wydania “Fancy” minęło już ponad 3 lata, a ostatnie solowe muzyczne próby kończyły się brakiem sukcesu. Kolejne anulowane projekty z pewnością w tym nie pomogły. Jednak raperka wypuściła ostatnio singiel “Savior”, a dziś możemy obejrzeć nagrany do niego teledysk. 

Utwór “Savior” to pierwszy singiel z nadchodzącego krążka Iggy Azalei o roboczym tytule “Surviving The Summer”, który prawdopodobnie trafi do sprzedaży jeszcze w tym roku. Piosenka miała swoją premierę 2 lutego w serwisach sprzedaży cyfrowej oraz streamingowych. W kompozycji poza samą raperką słyszymy również Quavo, członka trio Migos. Za produkcję utworu odpowiada Cirkut i Manhun Glow.

Klip wyreżyserował Colin Tilley, który odpowiada za takie teledyski jak “Wild Thoughts” Khaleda, Rihanny i Brysona Tillera, “Anaconda” Nicki Minaj czy “M.I.L.F. $” Fergie.

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię Iggy Azalei wciąż zamyka reedycja jej pierwszej płyty zatytułowana “Reclassified”, która zawierała takie hity jak “Black Widow” nagrane z Ritą Orą czy jej największy jak dotąd hit “Fancy” zrealizowany z udziałem Charli XCX. Raperka zapowiadała wydanie swojego albumu “Digital Distortion”, który promowały utwory “Team”, “Mo Bounce” oraz “Switch”, jednak plany wydawnicze zostały zaniechane i wydawnictwo zostało anulowane.

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus