Iggy Azalea o “Surviving the Summer”: “Ma być gotowy do końca kwietnia”

Australijska raperka i wokalistka Iggy Azalea w ostatnim czasie nie miała szczęścia w muzycznym biznesie. Od wydania “Fancy” minęło już ponad 3 lata, a ostatnim singlem promującym najnowszy krążek jest utwór “Savior”. Raperka wciąż pracuje nad materiałem na upragniony przez fanów krążek, o którym każda informacja podana przez Iggy jest na wagę złota. Na szczęście artystka co jakiś czas odpowiada na pytania fanów, tak było i tym razem!

Album “Surviving the Summer” to nadchodzący krążek Iggy Azalei, który zapowiadany jest już od jakiegoś czasu. Premiera wydawnictwa zaplanowana jest na 2018 rok, a obecnie utworem promującym jest piosenka “Savior”. Raperka co jakiś czas informuje i odpowiada fanom na pytanie odnośnie albumu. W dniu dzisiejszym artystka podzieliła się dość istotnymi faktami dotyczącymi krążka.

Twitter: @IGGYAZALEA

Według zapowiedzi, Iggy Azalea zobligowana jest przez wytwórnię do ukończenia albumu do końca kwietnia, a przed premierą samego krążka fani spodziewać się mogą jeszcze jednego singla. Na ten moment nie są znane szczegóły kiedy nastąpi premiera nowego utworu, a tym bardziej albumu, lecz zbliża się ona wielkimi krokami!

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię Iggy Azalei wciąż zamyka reedycja jej pierwszej płyty zatytułowana “Reclassified”, która zawierała takie hity jak “Black Widow” nagrane z Ritą Orą czy jej największy jak dotąd hit “Fancy” zrealizowany z udziałem Charli XCX. Raperka zapowiadała wydanie krążka “Digital Distortion”, który promowały utwory “Team”“Mo Bounce” oraz “Switch”, jednak plany wydawnicze zostały zaniechane i wydawnictwo zostało anulowane. Obecnie Iggy przygotowuje się do wydania swojego albumu “Surviving the Summer” – trzymamy kciuki i wierzymy, że Iggy w końcu uda się bez przeszkód wydać krążek.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus