Halsey prezentuje remiks nowego singla “Alone”! Gościnnie Big Sean i Stefflon Don

Ostatnie miesiące niewątpliwie były dla amerykańskiej wokalistki Halsey muzycznie owocne. W czerwcu 2017 roku artystka zaprezentowała swój drugi studyjny album “hopeless fountain kingdom”, który stał się jej pierwszym wydawnictwem na szczycie listy Billboard 200 i zapewnił jej w mediach jeszcze większy rozgłos. Teraz wokalistka kontynuuje promocję wydawnictwa i prezentuje fanom remiks najnowszego singla z wyjątkowymi gośćmi.

Piosenka “Alone” to trzeci oficjalny singiel z najnowszego wydawnictwa Halsey, które ukazało się 2 czerwca 2017 roku nakładem wytwórni Astralwerks. Remiks kompozycji trafił w ręce fanów 15 marca i zawierał dwie nowe partie wykonywane przez rapera Big Seana oraz wokalistkę Stefflon Don. Teledysk zrealizowany do utworu trafić ma do sieci podobno już wkrótce.

Przypomnijmy, że poprzedni singiel z płyty zatytułowany “Bad At Love” dotarł ostatecznie aż do 5. miejsca listy Billboard Hot 100 i jest obecnie najwyżej notowanym nagraniem wokalistki na tej liście. Singla “Alone” w odświeżonej wersji możecie posłuchać poniżej. Jak Wam się podoba?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus