Grace VanderWaal prezentuje nowy utwór! Zobacz teledysk do piosenki “Clearly”

Grace VanderWaal, 14-letnia wokalistka, autorka piosenek i zwyciężczyni 11. sezonu program “America’s Got Talent”, podbiła serca Ameryki swoim talentem i własnymi piosenkami, które śpiewała w programie, akompaniując sobie na ukulele. Młoda artystka ma już na swoim koncie debiutancki album oraz kilka singli promujących. W sieci natomiast nastąpiła premiera zupełnie nowego utworu wraz z towarzyszącym mu teledyskiem!

Piosenka “Clearly” to najnowszy singiel autorstwa młodej wokalistki Grace VanderWaal, którego premiera nastąpiła 30 marca w serwisach sprzedaży cyfrowej oraz streamingowych. Do utworu powstał również teledysk, który trafił do sieci tego samego dnia, a jego reżyserią zajął się Brian Petchers. Najnowsza kompozycja jest pierwszym singlem promującym z nadchodzącego wydawnictwa Grace, jednak jak na razie wokalistka nie podała na jego temat żadnych szczegółów.

Grace VanderWaal / Columbia Records

Przypomnijmy, że Grace swoją popularność zdobyła dzięki udziałowi w amerykańskiej edycji programu “Mam Talent”, a jej debiutancka płyta zawiera podbijający listy przebojów singiel “Moonlight” oraz wydany ostatnio utwór “City Song”. Teledysk do nowej piosenki “Clearly” prezentujemy Wam poniżej. Jak Wam się podoba?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus