George Ezra już wkrótce w Polsce! Gdzie i kiedy wystąpi artysta?

George Ezra, autor takich hitów jak “Budapest” i “Paradise”, już wkrótce zaprezentuje fanom swoje drugie studyjne wydawnictwo zatytułowane “Staying at Tamara’s”. Dzięki agencji Go Ahead artysta w ramach promocji krążka niebawem zagra swój pierwszy klubowy koncert w naszym kraju. Fani będą mieli okazję zobaczyć Ezrę na żywo w ramach nadchodzącej europejskiej trasy już 20 października a warszawskiej Progresji!

George Ezra to młody brytyjski singer-songwriter, który podbił listy przebojów na całym świecie takimi przebojami jak “Budapest” czy “Paradise”. W 2013 roku zadebiutował na BBC Introducing Stage na Glastonbury Festival, a kilka miesięcy później pojawiła się jego debiutancka EP-ka zatytułowana “Did You Hear The Rain?”. W kolejnym roku systematycznie pojawiał się we wszystkich zestawieniach debiutantów, z którymi branża muzyczna wiąże duże nadzieje. W tym samym czasie muzyk supportował Toma Odella, Sama Smitha, Bastille czy Lianne Las Havas i wydał debiutancki album “Wanted On Voyage”, który szybko podbił europejskie notowania.

Artysta obecnie ma na koncie niezliczoną ilość nominacji do nagród muzycznych i występy przed publicznością na całym świecie. George Ezra na marzec tego roku zapowiedział premierę drugiego albumu “Staying at Tamara’s”. Album promuje singiel “Paradise”, o którym muzyk mówi: “”Paradise” narodziło się jako melodia, która nie mogła wyjść mi z głowy. Dopiero kilka miesięcy później, kiedy siadałem do pisania piosenek, narodził się z niej utwór. Opowiada o spotkaniu kogoś, w kim od razu się zakochujemy. I o ile nieraz wahamy się co do swoich uczuć, w przypadku miłości nie mamy takich wątpliwości – miłość to miłość i w tym utworze przyrównałem ją do raju”.

Dzięki uprzejmości agencji Go Ahead George Ezra już wkrótce wystąpi w Warszawie! Wydarzenie będzie mieć miejsce w warszawskiej Progresji już 20 października 2018 roku. Wejściówki na koncert będzie mogli nabyć na stronach www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, www.ticketmaster.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn już w piątek, 16 marca o 10:00. Więcej informacji możecie uzyskać na oficjalnej stronie wydarzenia: George Ezra: 20.10.2018 Warszawa, Progresja

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus