G-Eazy prezentuje teledysk do piosenki “Sober”

G-Eazy, amerykański raper pochodzący z Oakland w Californii, dla wielu fanów muzyki pop zasłynął dopiero za sprawą hitowego kawałka “Me, Myself & I” nagranego z Bebe Rexhą i swojego wersu w jednym z ostatnich singli Britney Spears “Make Me”. Dziś jednak, po wielu latach ciężkiej pracy, jest on jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w amerykańskich mediach, a jego ostatnia płyta wygenerowała do tej pory trzy single, z czego ostatni doczekał się właśnie odsłony wizualnej!

Piosenka “Sober” to trzeci singiel z ostatniego albumu “The Beautiful & Damned” wydanego przez rapera G-Eazy’ego pod koniec 2017 roku nakładem wytwórni RCA Records. W utworze gościnnie usłyszymy wokalistę Charliego Putha, a sama kompozycja została wyprodukowana m.in. przez duet The Futuristics, którzy współpracowali już wcześniej z takimi artystami jak Selena Gomez, Halsey czy Cee Lo Green. Najnowszy singiel rapera doczekał się również teledysku, którego premiera nastąpiła 14 marca w serwisie YouTube.

Przypomnijmy, że raper G-Eazy ma na swoim koncie pięć albumów studyjnych, a jego dyskografię zamyka wydany w 2017 roku album “The Beautiful & Damned”, z którego pochodzą single “No Limit” oraz “Him & I” nagrany z Halsey. Teledysk do utworu “Sober” prezentujemy poniżej. Jak Wam się podoba?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus