Foster the People prezentują teledysk do remiksu utworu “Sit Next to Me”

Amerykański zespół Foster the People zdobył popularność dzięki utworowi “Pumped Up Kicks” z 2010 roku, a od tamtej pory ma już na swoim koncie trzy pełne albumy. Grupa obecnie koncertuje i promuje swój ostatni krążek “Sacred Hearts Club”, z którego do jednego z utworów ukazał się właśnie w sieci teledysk!

Piosenka “Sit Next to Me” to trzeci singiel zespołu Foster the People, który promuje krążek “Sacred Hearts Club” wydany 21 lipca 2017 roku. Utwór został wydany już wcześniej wraz z teledyskiem jeszcze pod koniec 2017 roku, jednak kilka dni temu grupa zaprezentowała światu remiks kompozycji “Sit Next to Me” wraz z towarzyszącym mu klipem, w którym ujrzeć możemy dotychczasowy materiał nagrany podczas trasy koncertowej – nagrania z koncertów, zza kulis oraz wycieczek grupy.

Foster The People / Columbia Records

Przypomnijmy, że Foster the People ma na swoim koncie dwa albumy, z których pochodzą takie hity jak “Pumped Up Kicks” czy “Don’t Stop (Color on the Walls)”. Grupa swego czasu podczas promocji swojego debiutanckiego albumu “Torches” zagrała koncert w Polsce w klubie Palladium w 2012 roku, a później wzięła udział w festiwalu Open’er Festival w 2014 roku. Teledysk do remiksowej wersji utworu “Sit Next to Me” prezentujemy Wam poniżej. Jak Wam się podoba?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus