Fifth Harmony wydadzą jeszcze jeden singiel przed zawieszeniem działalności grupy?

Po odejściu z grupy Camili Cabello, od wielu tygodni krążyły plotki o rychłym rozpadzie zespołu Fifth Harmony. Wszelkie domysły zostały potwierdzone przez dziewczyny z kwartetu, które w oficjalnym oświadczeniu podziękowały za dotychczasową przygodę, która rozpoczęła się wraz z X Factorem, a rozwiązanie zespołu ma być sposobem na pozostanie autentycznym. Nie mniej jednak fanów grupy ucieszy z pewnością informacja, że być może w najbliższym czasie spodziewać się mogą jeszcze jednego wspólnego singla dziewczyn!

Ostatnie tygodnie były z pewnością dla fanów Fifth Harmony bardzo trudne, ze względu na zawieszenie działalności grupy przez członkinie grupy. Jednakże w dniu dzisiejszym na grupowy profil w mediach społecznościowych opublikowane zostało tajemnicze zdjęcie dziewczyn, które mogłoby wskazywać na jeszcze jedną wspólną aktywność lub niespodziankę dla fanów. Plotki krążące w Internecie mówią, że grupa Fifth Harmony nagrała teledysk do utworu “Don’t Say You Love Me”, który miałby być ostatnim singlem kończącym promocje ich ostatniego albumu nazwanego po prostu “Fifth Harmony”. Na ten moment nie są to potwierdzone informacje i musimy uzbroić się w cierpliwość odnośnie szczegółów całego zamieszania według zdjęcia.

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię grupy Fifth Harmony zamykają trzy albumy studyjne: “Reflection”, “7/27” oraz “Fifth Harmony”. Ostatni krążek promowały takie utwory jak: “Down”, “He Like That” czy “Por Favor” z raperem Pitbullem. Wspomnianej wcześniej piosenki “Don’t Say You Love Me” możecie posłuchać poniżej. Chcielibyście aby dziewczyny wydały jeszcze jeden singiel?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus