Eurowizja 2018. Margaret nie będzie reprezentować Szwecji. “In My Cabana” na 7. miejscu

Margaret wystartowała w szwedzkich eliminacjach do 63. Konkursu Piosenki Eurowizji. Wokalistka podbiła serca szwedzkiej publiczności i awansowała do finału Melodifestivalen, ale to niestety nie wystarczyło, aby z utworem “In My Cabana” reprezentować Szwecję na finale Eurowizji w Lizbonie.

Margaret ze swoim utworem “In My Cabana” odniosła spory sukces podczas tegorocznego Melodifestivalen. Wokalistka zaprezentowała się z utworem w drugim półfinale i dostała szansę, aby wystąpić raz jeszcze w konkursie drugiej szansy, który okazał się dla niej bardzo szczęśliwy. Margaret wygrała pojedynek ze szwedzkim artystą Mochno i jego piosenką “Cuba Libre”, a głosy widzów zapewniły jej wejście do finału konkursu.

W finale, po zliczeniu głosów jury, wokalistka plasowała się na wysokim 5. miejscu. Niestety tym razem głosy widzów okazały się niewystarczające i Margaret zakończyła konkurs na 7. miejscu uzyskując 103 punkty. Szwecję w konkursie Eurowizji będzie reprezentował Benjamin Ingorsso z utworem “Dance You Off”, który zarówno w głosowaniu jurorów jak i widzów osiągnął pierwsze miejsce i wygrał konkurs z liczbą 181 punktów.

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus