Eurowizja 2018. Kim jest Lukas Meijer, który razem z Gromee będzie reprezentował Polskę?

Wczoraj poznaliśmy wyniki polskich preselekcji do konkursu Eurowizji. Głosami jury oraz telewidzów, nasz kraj będzie reprezentował DJ Gromee w towarzystwie wokalisty, Lukasa Meijera. Kim jest przystojny muzyk, który skradł serca polskiej publiczności?

Lukas Meijer znany jest głównie w rodzinnej Szwecji jako wokalista i autor muzyki oraz tekstów rockowego zespołu No Sleep For Lucy. Do tej pory miał zaszczyt współpracować z wieloma utalentowanymi ludźmi z branży muzycznej, m.in.: Steviem Aiello (30 Seconds To Mars), Tommym Henriksenem (Alice Cooper, Hollywood Vampires), czy nominowanym do Grammy Markiem Holmanem (Daughtry, Three Days Grace). Współpraca z Gromeem było dla niego nowym doświadczeniem – wcześniej nie miał okazji grać z kimś, kto tworzy muzykę klubową. Współpraca okazała się jednak sukcesem. Ich poprzedni wspólny singiel „Without You” osiągnął już prawie 9 mln wyświetleń.

Jak zareagował Lukas, kiedy dowiedział się, że utwór z jego udziałem weźmie udział w polskich preselekcjach? – Byłem bardzo szczęśliwy. Czułem, że to będzie dla mnie nowe wyzwanie. Rozmawiałem z rodziną i przyjaciółmi i oni też są tym bardzo podekscytowani. To fascynujące móc to zrobić z Gromee’m i wszystkimi dookoła. To będzie świetna zabawa! – powiedział w rozmowie z Eurowizja.org

Prywatnie – Lukas uwielbia tatuaże, a niektórzy sugerują, że jest podobny do… Jareda Leto. Zgodzicie się z tym?

Trzymamy kciuki za występ chłopaków w półfinale Eurowizji 2018!

Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus