Dziś premiera nowego albumu Julii Pietruchy “Postcards From The Seaside”

Dziś premiera drugiego albumu Julii Pietruchy “Postcards From The Seaside”. Na krążku znajduje się dwanaście kompozycji, w tym – po raz pierwszy – kilka zaśpiewanych w języku polskim. Album jest już do odsłuchu na serwisach streamongowych oraz na YouTube. Dla osób, które zamówią wersję fizyczną, Julia przygotowała niespodziankę.

“Postcards from the seaside” to nowe kompozycje, niekiedy smagane zimowym nadmorskim wiatrem, wzbogacone o mocniejsze brzmienia, przeplatane delikatnymi balladami. Folkowe melodie, chwilami zabarwione elementami elektroniki. Klimat pozostał jednak akustyczny, a subtelne dźwięki ukulele łączą się między innymi z puzonem nadając momentami płycie bałkańskiego sznytu.

Ten album to jednak nie tylko muzyka. Gdy otworzysz pudełko rozpocznie się nasza wspólna podróż. W środku znajdziesz 12 pocztówek z dedykowaną grafiką odnoszącą się do danego utworu oraz, podobnie jak przy pierwszej płycie, książeczkę z tekstami i akordami na ukulele. Zatem wskakuj na pokład! – tak o swoim albumie mówi Julia.

Album możecie kupić na oficjalnej stronie artystki.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus