Dziś premiera nowego albumu Jake’a Millera! Posłuchaj w całości wydawnictwa “Silver Lining”

Jake Miller, amerykański wokalista i tekściarz, oficjalnie powraca z najnowszym studyjnym albumem. Prace nad następcą wydanego w 2017 roku krążka “2.00AM in L.A.” trwały prawie rok, a od dziś, wraz z wejściem krążka do sprzedaży, fani mogą już ocenić efekt końcowy. Wydawnictwo zawiera wydany wcześniej singiel “The Girl That’s Underneath”, który zadebiutował w sieci jeszcze w lutym.

Płyta “Silver Lining” to trzeci oficjalny album Jake’a Millera, który trafił do sprzedaży cyfrowej i serwisów streamingowych 9 marca 2018 roku. Fani znajdą na nim aż czternaście premierowych kompozycji, które wokalista tworzył w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Krążek promuje piosenka “The Girl That’s Underneath”, która zadebiutowała w sieci 20 lutego wraz z wejściem albumu do przedsprzedaży. W liście do fanów Miller opowiedział o swoim najnowszym projekcie:

Mogę z całą odpowiedzialnością stwierdzić, że to mój najlepszy album. Od muzyki, poprzez bity i okładkę, nie mogę być w tym momencie bardziej dumny i szczęśliwy. Płyta opowiada całą historię i mam nadzieję, że pomoże Wam przejść przez wszelkie trudności w życiu. Pamiętajcie, że zawsze jest promyk nadziei (silver lining – przyp.red.).

Tracklista:
1. Think About Us
2. Mulholland Drive
3. The Girl That’s Underneath (feat. Jabbar Hakeem)
4. Vibrations
5. Permanent
6. Drinkin About You
7. Hit and Run
8. Distraction
9. Paris and New York
10. Showing You Off
11. Starting Over
12. Love Again
13. Headlights
14. Be Alright

Przypomnijmy, że Jake Miller zadebiutował na rynku muzycznym z płytą “Us Against Them”, która trafiła do sprzedaży jeszcze w listopadzie 2013 roku. Artysta posiada również w swojej dyskografii w sumie aż sześć EPek, w tym ostatnią zatytułowaną „Overnight”. Najnowszego projektu wokalisty możecie oczywiście posłuchać w jednym z poniższych linków. Udany powrót?

Udostępnij na Google Plus