Demi Lovato o Nicki Minaj: “Była totalną suką. Czułam się przez nią niekomfortowo”

Demi Lovato udzieliła niedawno wywiadu, w którym wraca do swoich problemów z alkoholem. Wokalistka wspomina MET Galę w 2016 roku, podczas której z równowagi wyprowadziła ją Nicki Minaj.

Demi Lovato kontynuuje promocję swojego szóstego albumu zatytułowanego “Tell Me You Love Me”. Wokalistka udziela wielu wywiadów, w których rozlicza się ze swoją przeszłością i wspomina problemy z alkoholem. W jednym z ostatnich wywiadów Demi wróciła do sytuacji, przez które chciała się upić – gali MET w Nowym Jorku z 2016 roku. Całe wydarzenie zostało nawet udokumentowane na zdjęciach. Co prawda Demi nie podaje imienia gwiazdy, która wyprowadziła ją z równowagi, ale nie trudno domyślić się, że chodzi o Nicki Minaj.

Obie Panie miały na sobie kreację Jeremy’ego Scotta, więc na czerwonym dywanie przebywały w jego towarzystwie. Nicki ponoć zachowywała się przez cały czas źle w stosunku do Demi, a kiedy wstawiła na swojego Instagrama zdjęcie całej trójki nie oznaczyła na nim młodszej koleżanki, tylko samego projektanta.

To było straszne doświadczenie. Ta jedna gwiazda była kompletną suką i czułam się niekomfortowo przebywając w jej towarzystwie. To było hermetyczne. Czułam się przez nią niekomfortowo i chciałam się upić – wspomina Demi.

Po tych wydarzeniach wokalistka opuściła galę i udała się prosto na spotkanie koła anonimowych alkoholików. Dziś wokalistka chwali się tym, że problem z alkoholem ma już za sobą, dlatego chętnie rozprawia się ze swoją przeszłością w wywiadach.

Przypominamy, że szósty solowy album Demi Lovato “Tell Me You Love Me” trafił na półki sklepowe 29 września ubiegłego roku.

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus