David Guetta i Sia prezentują kolejny wspólny utwór! Posłuchaj piosenki “Flames”

Nowy album gwiazdy EDM Davida Guetty zbliża się wielkimi krokami! Po zaprezentowanych jak dotąd singlach, z których wiele z nich odniosło spory sukces na listach przebojów, producent tym razem postawił na znane już wszystkim towarzystwo. W ostatnim czasie producent gościł takie gwiazdy jak Justin BieberNicki Minaj czy Lil Wayne. Teraz w nasze ręce trafił zupełnie nowy utwór z australijską wokalistką Sią!

Piosenka “Flames” to najnowsze dzieło producenta Davida Guetty nagrane z udziałem australijskiej wokalistki Sii. Nie jest to pierwsza współpraca między DJ-em, a artystką, gdyż duet ten ma na swoim koncie już kilka utworów, w tym najbardziej znany “Titanium”. Najnowszy utwór trafił do sprzedaży cyfrowej i serwisów streamingowych 22 marca tego roku, a dodatkowo tego samego dnia premierę miało również lyric video na oficjalnym kanale YouTube Guetty. Na ten moment nie wiadomo czy najnowsza piosenka jest częścią promocji związanej z nadchodzącym albumem producenta, czy jest to tylko projekt poboczny. O losach singla jak i jego prawdopodobnego teledysku na razie nie wiadomo wiele, lecz wszystkiego z pewnością dowiemy się w niedalekiej przyszłości.

David Guetta / Parlophone Records / Atlantic Records

Przypomnijmy, że David Guetta pracuje obecnie nad nowym materiałem i jednocześnie następcą reedycji poprzedniego albumu zatytułowanej “Listen Again”, który promował utwór “Bang My Head” nagrany z Sią i Fettym Wapem. Warto wspomnieć, że jak dotąd niewydany jeszcze krążek promują m.in. takie utwory jak “2U” z Justinem Bieberem czy “Light My Body Up” z Nicki Minaj i Lil Waynem. Najnowszą propozycję od Davida Guetty i Sii prezentujemy Wam poniżej. Co sądzicie o nowym utworze?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus