Christina Aguilera o muzycznych inspiracjach dla PAPER Magazine

Christina Aguilera od kilkunastu miesięcy bezskutecznie zapowiada nowy album. Aż trudno uwierzyć, ale od albumu “Lotus” minęło ponad 5 lat. Wszystkie znaki na niebie wskazują jednak, że oczekiwanie może mieć niebawem swój koniec.

Aguilera w ostatnich dniach podzieliła się nowym zdjęciem na swoich social mediach, a jej oficjalna strona aktualnie ma czynną tylko jedną podstronę z formularzem zapisu do newslettera. Oznaczać to może jedno – nowa muzyka jest na horyzoncie.

Artystka pojawiła się również na okładce nowego wydania magazynu PAPER. W wywiadzie Xtina zdradziła, że jest zainspirowana sceną hip-hopową. Jako muzyczne inspiracje wymieniła Childish Gambino (“Jest geniuszem!”), Chance The Rapper (“Ma karierę bez pomocy wytwórni muzycznej, jest nieskrępowany i charyzmatyczny jednocześnie.”) oraz Cardi B (“Sprawia, że ludzie ‘pękają’ przez to, że jest sobą i jest bardzo szczera”).

Czy potwierdza to plotki, jakoby Christina nagrała album inspirowany młodym pokoleniem sceny r’n’b i hio-hopowej? Zobaczcie okładkę poniżej.

Web Cams Sex
Sebastian

Sebastian

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus