Carly Rae Jepsen i Jack Antonoff ponownie w studiu

Carly Rae Jepsen kilka miesięcy temu zdradziła, że nie czuje presji wytwórni w związku z premierą nowego krążka więc nie śpieszy się z pracą nad albumem. Wydaje się jednak, że prace posuwają się naprzód. Wokalistka opublikowała w swoich mediach społecznościowych zdjęcie Jacka Antonoffa – producenta, który ostatnio jest rozchwytywany przez muzyczne gwiazdy.

To bardzo dobry czas dla Jacka Antonoffa. Producent w ubiegłym roku współpracował z takimi artystami jak: Lorde, Taylor Swift, P!nk, St.Vincent czy Banks. Niedawno był w studiu nagraniowym razem z Laną Del Rey i Mariną and the Diamonds, a teraz znalazł się na zdjęciu, które do swoich mediów społecznościowych wrzuciła Carly Rae Jepsen.

https://www.instagram.com/p/BgZwVughX5s/?taken-by=carlyraejepsen

To nie pierwszy raz kiedy wokalistka współpracuje z Antonoffem. Wcześniej wokalistka nagrała z nim utwór “Sweetie“, który znalazł się na wydaniu deluxe jej albumu “Kiss”, a także kilka piosenek na jej ostatnim krążek “E•MO•TION”, które ostatecznie nie znalazły się na finalnej trackliście płyty.

Przypominamy, że Jepsen zdradziła, że na nowym krążku zamierza eksperymentować ze swoim brzmieniem. Ostatnim wydawnictwem artystki jest cyfrowa reedycja jej trzeciego krążka, „E•MO•TION: Side B”, która trafiła do sprzedaży w 2016 roku. Czekacie na nowy album Carly Rae Jepsen?

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus