Cardi B prezentuje kolejny utwór ze swojego albumu! Posłuchaj piosenki “Be Careful”

Amerykańska raperka Cardi B została zauważona dzięki sukcesowi jej utworu “Bodak Yellow”, który otworzył jej drzwi do muzycznego show-biznesu. Cardi nagrała już singiel m.in. z Nicki Minaj, a na jej debiutanckim albumie czekać nas może jeszcze więcej niespodzianek. W oczekiwaniu na jego premierę raperka wydała nowy utwór “Be Careful”, który jest kolejnym singlem!

Piosenka “Be Careful” to trzecia zapowiedź debiutanckiego krążka raperki Cardi B, który nosi tytuł “Invasion of Privacy” i trafi do sprzedaży już 6 kwietnia. Nowa kompozycja miała swoją premierę 30 marca i jest kolejnym po “Bodak Yellow” oraz “Bartier Cardi” singlem promującym wydawnictwo. Na ten moment nie są znane szczegóły, czy do nowego utworu powstał lub powstanie teledysk promujący oraz kiedy ewentualnie nastąpi jego premiera.

Cardi B / Atlantic Records

Przypomnijmy, że raperka Cardi B znana jest ze swojego największego hitu “Bodak Yellow”, który jest pierwszą zapowiedzią debiutanckiego albumu. Raperka jak do tej pory ma jednak na swoim koncie już kilka mixtape’ów i kolaboracji z innymi artystami. Premierowej kompozycji “Be Careful” możecie posłuchać poniżej. Który z utworów Cardi lubicie najbardziej?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus