Camila Cabello i Charli XCX wyruszą w trasę z Taylor Swift

8 maja Taylor Swift wyruszy w swoją piątą światową trasę koncertową. Wokalistka będzie promować wydany w listopadzie album “Reputation”. Na trasie do Taylor dołączą Camila Cabello i Charli XCX.

“Reputation Stadium Tour” potrwa od 8 maja do 9 listopada i liczy łącznie 51 koncertów. 1 marca Taylor ogłosiła, że podczas wszystkich koncertów supportować ją będą Camila Cabello oraz Charli XCX. Wokalistka zamieściła taką informację na swoim Twitterze.

Jakiś czas temu krytykowano wokalistkę za zbyt drogie ceny biletów. Jeżeli uda jej się wyprzedać wszystkie koncerty, to może być to jedna z najbardziej dochodowych trasa w historii. Łącznie może przynieść dochód w wysokości od 390 milionów dolarów do 510 milionów dolarów. Jeżeli Taylor uda się dobić do górnych prognoz, to wokalistka pobija rekord najbardziej dochodowej kobiecej trasy, który obecnie należy do Madonny i jej “Sticky & Sweet Tour” – dochód to ponad 465 milionów dolarów.

Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus