Bajm wyrusza w trasę koncertową z okazji swojego 40-lecia!

Już w listopadzie Bajm wyruszy w specjalną trasę koncertową z okazji 40-lecia zespołu. Jak poinformowano na oficjalnej stronie grupy, zaplanowanych jest dziewięć koncertów na których z pewnością nie zabraknie największych hitów. Spodziewać możemy się także nowoczesnej oprawy multimedialnej. 

To już czterdzieści lat! W 1978 roku w Lublinie powstał zespół Bajm. Na przestrzeni tych lat, jego skład zmieniał się kilkukrotnie, jedyną osobą będącą w zespole od początku jest wokalistka oraz współzałożycielka grupy, Beata Kozidrak. Wokalistka próbowała także solowej kariery, wydając trzy płyty. Ostatnia z nich “B3” okazała się ogromnym sukcesem, za kulisami mówiło się nawet o jej reedycji. Kozidrak porzuciła jednak solowe występy właśnie ze względu na urodziny Bajmu. Od kilku miesięcy zespół intensywnie przygotowuje się do tej trasy. Dziś podano listę dziewięciu miast w których będziemy mogli ich usłyszeć. Wybierzecie się?

Przypominamy, że ostatni album Bajmu “Bajm Live – Akustycznie” ukazał się w 2015 roku.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus