Ariana Grande z rekordem na Spotify

Ariana Grande przygotowuje się do wydania swojego najnowszego, czwartego już albumu. W międzyczasie jej poprzednie krążki wciąż cieszą się bardzo dużą popularnością na platformach streamingowych, a jeden z nich osiągnął niesamowity wynik odsłuchań.

Wydany w 2014 roku album “My Everything” Ariany Grande osiągnął wynik ponad 2,6 miliarda odsłuchań na Spotify. To pierwszy i jedyny kobiecy album, który może pochwalić się takim wynikiem. Gratulujemy!

Przypominamy, że najnowszy album Ariany jest już ponoć gotowy. 2 marca Ariana i jej manager gościli w siedzibie Republic Records, aby zaprezentować wytwórni nowy album, nad którym wokalistka pracowała przez ostatnie miesiące. Płytę wyprodukowali Pharrell i Max Martin, a teksty do każdej piosenki napisała Ariana, co jest nowością, jeżeli chodzi o krążki wokalistki.

Na chwilę obecną nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie album ujrzy światło dzienne, ale jak podaje portal TMZ – płyta podobno w całości spodobała się wytwórni.

Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus