5 Seconds of Summer prezentują teledysk do swojego najnowszego singla “Want You Back”

Australijski zespół 5 Seconds of Summer po dwuletniej przerwie powraca z nowym materiałem! Grupa zaprezentowała miesiąc temu swój nowy singiel, który był wielkim powrotem. Nowa piosenka jest zapowiedzią trzeciego krążka, którego premiery spodziewać się możemy również wkrótce, a tymczasem w oczekiwaniu na nowy materiał zespół zaprezentował teledysk do najnowszego singla!

Piosenka “Want You Back” jest premierową kompozycją grupy 5 Seconds of Summer, która zapowiada nadchodzące wydawnictwo zespołu. Utwór miał swoją premierę w serwisach streamingowych oraz trafił do sprzedaży cyfrowej 23 lutego. Do sieci miesiąc później trafił również teledysk do premierowego singla, który jest zapowiedzią trzeciego albumu grupy. Na ten moment nie są znane szczegóły krążka oraz jego daty wydania, jednakże ze względu na szumne zapowiedzi oraz kampanię promocyjną nowego materiału na portalach społecznościowych grupy, informacji na temat krążka grupy możemy spodziewać się już wkrótce.

Przypomnijmy, że zespół 5 Seconds of Summer zadebiutował jeszcze w 2013 roku z utworem “Out of My Limit” jednak to dopiero rok później grupa zdobyła rozgłos dzięki swojemu hitowi “She Looks So Perfect”. 5SOS mają na swoim koncie dwa albumy studyjne, z czego ostatni wydany w 2015 roku “Sounds Good Feels Good” wygenerował m.in. takie single jak “She’s Kinda Hot” czy “Jet Black Heart”. Teledysk do najnowszego utworu “Want You Back” prezentujemy Wam poniżej. Jak Wam się podoba klip?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus