Zobacz krótkometrażowy film o Camili Cabello

Camilla Cabello postanowiła opowiedzieć o swojej drodze na szczyt z pomocą portalu YouTube. Zobacz dokument “Made in Miami”.

Wokalistka nawiązała współpracę z portalem YouTube i stworzyła dokument z serii “Artist Spotlight Story”, który koncentruje się na jej przybyciu do Miami z Kuby i wielkich marzeniach o solowej karierze. Film “Made in Miami” miał swoją premierę 27 lutego i wyreżyserowała go Tabitha Denholm, która znana jest ze swojej współpracy z Florence + The Machine (“How Big, How Blue, How Beautiful” czy “Cosmic Love”).

Wielkie podziękowania dla portalu YouTube za wsparcie mnie w mojej podróży i stworzenie ze mną tego niesamowitego dokumentu. Jestem taka dumna z mojej rodziny i naszej historii. Mam nadzieję, że zainspiruje ona innych do wiary w siebie i dążeniu do spełniania swoich marzeń. Dziękuję wszystkim zaangażowanym w projekt – powiedziała wokalistka.

W opisie filmu na YoTube znajdziemy informację, że film jest dedykowany “rodzinom, które przybyły do Ameryki, aby zapewnić lepsze życie swoim dzieciom”.

Zobaczcie sami:

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus