Tinashe w klipie do najnowszego singla! Zobacz teledysk do utworu “Faded Love”

Amerykańska wokalistka Tinashe od jakiegoś czasu pracuje nad swoim kolejnym studyjnym wydawnictwem. Po niedawnej premierze ostatniego singla “No Drama” fani artystki z dużą niecierpliwością czekają na kolejne zapowiedzi albumu, który ma mieć prawdopodobnie swoją premierę jeszcze w pierwszej połowie roku. Artystka zapowiadała w ostatnim czasie wydanie kilku utworów, jednym z nich była piosenka “Faded Love”, która właśnie doczekała się również premiery teledysku!

Piosenka “Faded Love” to jedna z trzech kompozycji zapowiadających nadchodzące wydawnictwo wokalistki Tinashe. Utwór trafił do sprzedaży cyfrowej i serwisów streamingowych 12 lutego 2018 roku, a gościnnie usłyszymy w nim rapera Future’a. Kompozycja doczekała się również teledysku, który swoją premierę miał 18 lutego w serwisie YouTube. Piosenka “Faded Love” jest drugą z trzech zapowiedzi nadchodzącego albumu wokalistki wśród których znajdziemy też wydany wcześniej utwór “No Drama” oraz oczekujący “Me So Bad”. Data premiery ostatniego utworu nie jest znana, ale patrząc na częstotliwość wydawania to prawdopodobnie ostatniego z utworów możemy się spodziewać jeszcze pod koniec marca.

Przypomnijmy, że oficjalną dyskografię artystki zamyka wydane w 2016 roku wydawnictwo “Nightride”, natomiast jego następcy, po wielu opóźnieniach, spodziewać możemy się prawdopodobnie jeszcze w ciągu kilku miesięcy. Póki co jednak w ramach oczekiwania prezentujemy Wam najnowszy teledysk artystki do utworu “Faded Love”. Jak Wam się podoba?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus