Tinashe prezentuje nowy singiel! Posłuchaj piosenki “Faded Love”

Amerykańska wokalistka Tinashe od jakiegoś czasu pracuje nad swoim kolejnym studyjnym wydawnictwem. Po niedawnej premierze ostatniego singla “No Drama” fani artystki z dużą niecierpliwością czekają na kolejne zapowiedzi albumu, który ma mieć prawdopodobnie swoją premierę jeszcze w pierwszej połowie roku. Artystka zapowiadała w ostatnim czasie wydanie kilku utworów, które będą bezpośrednią zapowiedzią krążka i jak na razie dotrzymuje słowa!

Piosenka “Faded Love” to jedna z trzech kompozycji zapowiadających nadchodzące wydawnictwo wokalistki Tinashe. Utwór miał swoją premierę 12 lutego 2018 roku, a gościnnie usłyszymy w nim rapera Future’a. Piosenka “Faded Love” jest drugą z trzech zapowiedzi nadchodzącego albumu wokalistki wśród których znajdziemy też wydany wcześniej utwór “No Drama” oraz oczekujący “Me So Bad”. Data premiery ostatniego utworu nie jest znana, ale patrząc na częstotliwość wydawania to prawdopodobnie premiery ostatniego z utworów możemy się spodziewać jeszcze pod koniec marca.

Tinashe / RCA Records

Przypomnijmy, że oficjalną dyskografię artystki zamyka wydane w 2016 roku wydawnictwo “Nightride”, natomiast jego następcy spodziewać możemy się jeszcze w ciągu kilku miesięcy. Nadchodząca płyta wokalistki “Joyride” prawdopodobnie będzie mieć swoją premierę już wkrótce, a póki co poniżej prezentujemy Wam najnowszy utwór artystki “Faded Love”. Jak Wam się podoba?


Udostępnij na Google Plus