The Chainsmokers są wampirami?! Zobacz teledysk do najnowszego utworu “You Owe Me”

Trzeba przyznać, że ostatnim czasie o Alexie Pallu i Andrew Taggarcie, czyli amerykańskim duecie The Chainsmokers było stosunkowo cicho, przynajmniej w kwestii muzyki. Panowie ostatnie tygodnie spędzili w większości na koncertowaniu jednak w mediach co i rusz pojawiały się nagłówki, które zapewniały im negatywny rozgłos. Pomimo tego duet postanowił rozpocząć nowy rok w bardziej pozytywny sposób i w ostatnim czasie zaprezentował swoją nową twórczość muzyczną!

Utwór “You Owe Me” to premierowa kompozycja duetu The Chainsmokers, która trafiła do sprzedaży cyfrowej i serwisów streamingowych 16 lutego 2018 roku. Piosenka została wyprodukowana przez duet z pomocą kanadyjskiego DJ-a Shauna Franka. Tego samego dnia premierę miał również teledysk do piosenki w serwisie YouTube, a jego reżyserią zajął się Rory Kramer.

The Chainsmokers - You Owe Me okładka

The Chainsmokers / Disruptor / Columbia

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię The Chainsmokers zamyka wydany prawie rok temu album “Memories…Do Not Open”, na którym znalazły się takie hity grupy jak “Paris” czy “Something Just like This”. Teledysk do premierowego singla “You Owe Me” prezentujemy Wam poniżej. Jak Wam się podobają The Chainsmokers w wampirzym wydaniu?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus